Recytowali najpiękniej PDF Drukuj Email

W środę, 11 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach pojawili się uczniowie klas 0 – 3 ze szkół podstawowych w Paszowicach, Pogwizdowie i Wiadrowie, aby wziąć udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas młodszych.

Więcej…
 
PEGAZIK przełożony PDF Drukuj Email

Eliminacje gminne Konkursu recytatorskiego PEGAZIK, które miały odbyć się 12 marca zostały przełożone i odbędą się w innym terminie, najprawdopodobniej w ostatnich dniach marca. O nowym terminie poinformujemy zainteresowanych telefonicznie.

 
Jarmak Wielkanocny odwołany PDF Drukuj Email

W związku z sytuacją epidemiologiczną Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach odwołuje 13. Kaczawski Jarmark Wielkanocny, planowany na 5 kwietnia br.

 

 
Wynik zbiórki 28. Finału WOŚP w Gminie Paszowice PDF Drukuj Email

Zebraliśmy 11 848,52 zł + waluty obce!

 
28. Finał WOŚP w Gminie Paszowice - Program PDF Drukuj Email

Sztab WOŚP nr 555 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach Zaprasza Mieszkańców na 28. Finał WOŚP
w Gminie Paszowice 12 stycznia 2020 r.

Więcej…
 
Podsumowanie sezonu turystycznego PDF Drukuj Email

W piątek, 13 grudnia, w Zespole Schronisk w Jaworze odbyło się zakończenie sezonu turystycznego PTTK Ziemi Jaworskiej – Spotkanie pokoleń. Do reprezentowania w nim Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach zostały wybrane dzieci ze świetlicy w Pogwizdowie, gdyż przez cały rok aktywnie uczestniczyły w życiu turystycznym: rajdach, wycieczkach, grach terenowych i zabawach na łonie natury.

Więcej…
 
25. Konkurs Chełmy w Obiektywie PDF Drukuj Email

PROTOKÓŁz posiedzenia komisji konkursowej XXV Konkursu Fotograficznego

CHEŁMY W OBIEKTYWIE

W dniu 10 grudnia 2019 r. komisja w składzie:

Małgorzata Świderska (GOK Paszowice)

Tomasz Horoszko (DZPK Wrocław)

po obejrzeniu 130 prac nadesłanych przez 17 autorów postanowiła przyznać:

Więcej…
 
XIII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” wspólnie ze Stowarzyszeniem Kaczawskim i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Paszowicach zapraszają już w niedzielę, 8 grudnia, do pięknych wnętrz Pałacu w Krotoszycach na Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Więcej…
 
28. Finał WOŚP PDF Drukuj Email

Zapraszam do przyłączenia się do wspólnych działań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem 28. Finału WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku, jest zbieranie środków pieniężnych na zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, czyli na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Więcej…
 
Wyniki konkursów rozegranych podczas 12. Święta Pierogów w Paszowicach PDF Drukuj Email

Konkurs na Najlepsze pierogi w Krainie Wygasłych Wulkanów

Komisja w składzie: Bohuslav Hudec, starosta gminy Rapotin/Czechy; Iwona Oszczęda, Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Jaworze; Krystyna Sałamacka, dyrektor PKO BP oddział w Jaworze; Jolanta Romanowska, Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 13