Piknik na Szlaku Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprosił w sobotę, 19 maja, na rajd „Szlakiem Trzech Wąwozów”, który w tym roku zakończył się Piknikiem integracyjnym dla uczestników projektu „Wesołe jest życie seniora… bo tyle mamy do zrobienia dookoła”, dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty.

Więcej…
 
Wędruj Szlakiem Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprasza w sobotę, 19 maja, na Rajd „Szlakiem Trzech Wąwozów”. Rajd odbywa się na szlakach turystycznych i bezdrożach Pogórza Kaczawskiego - Krainy Wygasłych Wulkanów. Jego celem jest popularyzację walorów turystycznych i krajoznawczych Pogórza Kaczawskiego, a w szczególności rezerwatów przyrody – Wąwozu Myśliborskiego, Wąwozu Lipa, Wąwozu Siedmickiego
i Nad Groblą. Rajd jest organizowany przy współpracy Nadleśnictwa Jawor, Gminy Paszowice, PTTK Oddział Ziemia Jaworska oraz Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie

Więcej…
 
Zbliża się Myśliborska Majówka PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Paszowice Sebastian Oszczęda wraz z Markiem Cieślakiem, zastępcą dyrektora Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych we Wrocławiu i Małgorzatą Świderską, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach zapraszają we wtorek, 1 maja, na 5. Myśliborską Majówkę.

Więcej…
 
Jarmark w Telewizji Regionalnej PDF Drukuj Email

https://www.youtube.com/watch?v=-xu_SUt7CSM&feature=youtu.be

 
„Kalejdoskop” na świątecznie PDF Drukuj Email

 

Kaczawski Jarmark Wielkanocny to kolejne działanie zrealizowane w ramach wspólnego projektu gmin Paszowice i Rapotin (Czechy), dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionów Nysa i Glacensis. Tym razem projekt „Kalejdoskop sztuki i rzemiosła” kręcił się w atmosferze świąt wielkanocnych.

Więcej…
 
Jarmark ponad granicami PDF Drukuj Email

 

Pięćdziesięciu wystawców skorzystało z zaproszenia wójta Sebastiana Oszczędy do wzięcia udziału w 11. Kaczawskim Jarmarku Wielkanocnym, który w ostatnią niedzielę, 25 marca, rozłożył swoje kramy w Paszowicach, inaugurującym tym samym sezon imprez plenerowych w Krainie Wygasłych Wulkanów. Jarmark licznie odwiedzili również samorządowcy zarówno z terenu Partnerstwa Kaczawskiego, jak i z gminy Pakosław w Wielkopolsce.

Więcej…
 
Kaczawski Jarmark Wielkanocny PDF Drukuj Email

 
Recytowali najpiękniej PDF Drukuj Email

We wtorek, 6 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach prezentowali się recytatorzy - uczestnicy Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK, Marta Polińska, bibliotekarka oraz Urszula Figlewicz – animatorka kultury.

Więcej…
 
Laureaci "Pegazika" PDF Drukuj Email

W piątek, 2 marca, w bibliotece w Paszowicach prezentowali się recytatorzy - uczestnicy eliminacji gminnych XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK w Paszowicach, Jolanta Romanowska, bibliotekarka oraz Dorota Pisulska – animator kultury.

Więcej…
 
Zapraszamy na Kaczawski Jarmark Wielkanocny PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w 11. Kaczawskim Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 25 marca, w Niedzielę Palmową w Paszowicach. Do aktywnego udziału w Jarmarku zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi i zespoły ludowe z naszego regionu oraz z czeskiej gminy Rapotin. Zapraszamy także szkółkarzy, sadowników, producentów winorośli i kwiatów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 11