Recytowali najpiękniej PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2020 11:32

W środę, 11 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach pojawili się uczniowie klas 0 – 3 ze szkół podstawowych w Paszowicach, Pogwizdowie i Wiadrowie, aby wziąć udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas młodszych.

Więcej…
 
PEGAZIK przełożony PDF Drukuj Email
środa, 11 marca 2020 16:06

Eliminacje gminne Konkursu recytatorskiego PEGAZIK, które miały odbyć się 12 marca zostały przełożone i odbędą się w innym terminie, najprawdopodobniej w ostatnich dniach marca. O nowym terminie poinformujemy zainteresowanych telefonicznie.

 
Recytowali najpiękniej PDF Drukuj Email
piątek, 01 marca 2019 13:44

W środę, 27 lutego, w świetlicy w Pogwizdowie prezentowali się uczestnicy Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK, Jolanta Romanowska, bibliotekarka oraz Dorota Pisulska – animatorka kultury.

Więcej…
 
Pegazik nadlatuje PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lutego 2019 09:49

W środę i czwartek - 27 i 28 lutego - zapraszamy do świetlicy w Pogwizdowie na eliminacje gminne XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Początek przesłuchań konkursowych o godzinie 10.00.

Zapraszamy!

 
Recytowali najpiękniej PDF Drukuj Email
wtorek, 06 marca 2018 14:10

We wtorek, 6 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach prezentowali się recytatorzy - uczestnicy Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK, Marta Polińska, bibliotekarka oraz Urszula Figlewicz – animatorka kultury.

Więcej…
 
Laureaci "Pegazika" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 marca 2018 09:51

W piątek, 2 marca, w bibliotece w Paszowicach prezentowali się recytatorzy - uczestnicy eliminacji gminnych XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK w Paszowicach, Jolanta Romanowska, bibliotekarka oraz Dorota Pisulska – animator kultury.

Więcej…
 
Laureaci "Pegazika" PDF Drukuj Email
czwartek, 09 marca 2017 16:04

Przez dwa dni, 8 i 9 marca, w świetlic w Pogwizdowie prezentowali się recytatorzy - uczestnicy eliminacji gminnych XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK oraz Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK w Paszowicach, Jolanta Romanowska i Halina Górska – bibliotekarki oraz Kalina Nowakowska i Dorota Pisulska – animatorki kultury.

Więcej…
 
Laureaci Pegazika PDF Drukuj Email
piątek, 04 marca 2016 10:33

 

Przez dwa dni, 2 i 3 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach prezentowali się recytatorzy - uczestnicy eliminacji gminnych XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK oraz Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK w Paszowicach, Jolanta Romanowska i Halina Górska – bibliotekarki oraz Kalina Nowakowska – animatorka kultury.
Więcej…
 
Laureaci Pegazika PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2015 15:10

 

Przez dwa dni, 11 i 12 marca, w świetlicy w Pogwizdowie prezentowali się recytatorzy - uczestnicy eliminacji gminnych XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK oraz Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Ich występy oceniała komisja w składzie Małgorzata Świderska, dyrektor GOK w Paszowicach, Jolanta Romanowska  i Halina Górska – bibliotekarki oraz Marta Fajkiel i Dorota Pisulska – animatorki kultury.
Więcej…
 
Najmłodsi recytatorzy na start! PDF Drukuj Email
piątek, 06 marca 2015 12:26

 W środę, 11 marca, w Świetlicy GOK w Pogwizdowie pojawią się uczniowie klas 0 – 3 ze szkół podstawowych w Pogwizdowie i Paszowicach oraz przedszkolaki z Wiadrowa, aby wziąć udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas młodszych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2