Podsumowanie sezonu turystycznego PDF Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 09:28

W piątek, 13 grudnia, w Zespole Schronisk w Jaworze odbyło się zakończenie sezonu turystycznego PTTK Ziemi Jaworskiej – Spotkanie pokoleń. Do reprezentowania w nim Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach zostały wybrane dzieci ze świetlicy w Pogwizdowie, gdyż przez cały rok aktywnie uczestniczyły w życiu turystycznym: rajdach, wycieczkach, grach terenowych i zabawach na łonie natury.

Więcej…
 
Z Robin Hoodem po Szlaku Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email
czwartek, 16 maja 2019 09:26

Prawie 150 osób odpowiedziało na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach i w sobotę, 11 maja, pojawiło się na Siedmickiej Polanie, będącej metą rajdu „Szlakiem Trzech Wąwozów”.

Więcej…
 
Zbliża się Myśliborska Majówka PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 07:39

Wójt Gminy Paszowice Sebastian Oszczęda wraz z Markiem Cieślakiem, zastępcą dyrektora Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych we Wrocławiu i Małgorzatą Świderską, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach zapraszają w środę, 1 maja, na 6. Myśliborską Majówkę.

Więcej…
 
Rajd z Robin Hoodem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 marca 2019 09:41

GMINNY OŚRODEK KULTURY

w PASZOWICACH

zaprasza na

Rajd „Szlakiem Trzech Wąwozów”

Pokazy i zawody łucznicze

„Robin Hood z Krainy Wygasłych Wulkanów”

Więcej…
 
Piknik na Szlaku Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email
czwartek, 24 maja 2018 10:37

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprosił w sobotę, 19 maja, na rajd „Szlakiem Trzech Wąwozów”, który w tym roku zakończył się Piknikiem integracyjnym dla uczestników projektu „Wesołe jest życie seniora… bo tyle mamy do zrobienia dookoła”, dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty.

Więcej…
 
Wędruj Szlakiem Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2018 12:38

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprasza w sobotę, 19 maja, na Rajd „Szlakiem Trzech Wąwozów”. Rajd odbywa się na szlakach turystycznych i bezdrożach Pogórza Kaczawskiego - Krainy Wygasłych Wulkanów. Jego celem jest popularyzację walorów turystycznych i krajoznawczych Pogórza Kaczawskiego, a w szczególności rezerwatów przyrody – Wąwozu Myśliborskiego, Wąwozu Lipa, Wąwozu Siedmickiego
i Nad Groblą. Rajd jest organizowany przy współpracy Nadleśnictwa Jawor, Gminy Paszowice, PTTK Oddział Ziemia Jaworska oraz Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie

Więcej…
 
Zbliża się Myśliborska Majówka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 13:26

Wójt Gminy Paszowice Sebastian Oszczęda wraz z Markiem Cieślakiem, zastępcą dyrektora Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych we Wrocławiu i Małgorzatą Świderską, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach zapraszają we wtorek, 1 maja, na 5. Myśliborską Majówkę.

Więcej…
 
Wędrowali Szlakiem Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2017 09:00

Prawie 70 osób przeszło i przejechało rowerami w sobotę, 13 maja, szlakami turystycznymi i bezdrożami Pogórza Kaczawskiego, aby spotkać się na Siedmickiej Polanie, która była metą rajdu „Szlakiem Trzech Wąwozów”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach. Głównym celem rajdu była popularyzację walorów turystycznych i krajoznawczych Pogórza Kaczawskiego, a w szczególności rezerwatów przyrody – Wąwozu Myśliborskiego, Wąwozu Lipa, Wąwozu Siedmickiego i Nad Groblą.

Więcej…
 
Majówka w Myśliborzu PDF Drukuj Email
czwartek, 04 maja 2017 13:56

Gmina Paszowice, Park Krajobrazowy „Chełmy” i Gminny Ośrodek Kultury zaprosiły turystów do odwiedzenia podczas długiego weekendu Myśliborza, gdzie pierwszego dnia maja czekało na nich wiele atrakcji, przygotowanych w ramach czwartej już „Myśliborskiej Majówki”.

Więcej…
 
Święto najmłodszych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2016 09:48

W gminie Paszowice rozpoczęło się wielkie świętowanie Dnia Dziecka. Pierwszymi wsiami, w których przygotowano uroczystości z tej właśnie okazji były Zębowice i Myślibórz, gdzie już w sobotę, 28 maja, wszystkie atrakcje były przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3