Święto Pierogów – wystawcy oczekiwani PDF Drukuj Email

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza w gminie Paszowice - Święto Pierogów. W tym roku odbędzie się ono 3 września na terenie rekreacyjnym przy Gminnym Ośrodku Kultury. Patronat nad Świętem Pierogów objął Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do aktywnego udziału w jubileuszowym, dziesiątym już Święcie Pierogów zapraszamy stowarzyszenia lokalne, Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły ludowe, grupy odnowy wsi, sołectwa, rękodzielników i wytwórców produktów lokalnych z terenu Partnerstwa Kaczawskiego i okolic. Zgłoszenia telefoniczne i mailowe przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach do 16 sierpnia, tel. 76 870 11 13, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .