Twórczo i … słodko w bibliotece PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lipca 2017 08:28

W Bibliotece Publicznej w Paszowicach w każdy piątek odbywają się wakacyjne zajęcia dla dzieci o charakterze edukacyjnym, plastycznym i kulinarnym.

Piątkowe spotkania w bibliotece to doskonała forma spędzania wolnego czasu, dająca jednocześnie możliwość integrowania się w grupie. Zajęcia uczą dzieci wyrażać swoją kreatywność i rozwijają ich zdolności manualne.

W piątek, 7 lipca, uczestnicy zajęć próbowali swoich sił rysując ołówkiem zwierzęta oraz samodzielnie układając jak największą ilość wyrazów z rozsypanych liter. Największą jednak atrakcją były zajęcia kulinarne: pyszne gofry dekorowane dżemem, bitą śmietaną i nutellą znikały błyskawicznie. Aktywni uczestnicy w bardzo twórczej i miłej atmosferze spędzili czas w bibliotece.