Konkurs plastyczny pt. „Ilustrowany list do Świętego Mikołaja” PDF Drukuj Email
środa, 25 listopada 2020 14:33

Konkurs plastyczny pt. „Ilustrowany list do Świętego Mikołaja”

1. Organizator konkursu:

Organizatorem konkursu „Ilustrowany list do Świętego Mikołaja” jest Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach - Biblioteki w Paszowicach i w Sokolej.

2. Temat i cel konkursu:

Zadaniem uczestników konkursu jest narysowanie (nie napisanie) listu do Św. Mikołaja.

W liście tym każdy uczestnik ma przedstawić marzenia, pragnienia oraz prezenty, które chciałby otrzymać od Świętego Mikołaja.

3. Celem konkursu jest:

- kultywowanie tradycji,

- wyrażanie potrzeb i marzeń dzieci,

- kształtowanie u dzieci pomysłowości i wyobraźni przez samodzielne wykonanie pracy,

- kształtowanie umiejętności i zdolności plastycznych.

4. Warunki uczestnictwa w konkursie

Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do lat 14.

Każdy Uczestnik może zgłosić wyłącznie jeden list w formacie A4. Prace można wysłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres mailowy organizatora konkursu lub dostarczyć osobiście do Biblioteki Publicznej w Paszowicach lub Filii Biblioteki Publicznej w Sokolej. Przed wejściem do Bibliotek będzie wystawiony pojemnik, do którego można składać swoje listy.

Dane do korespondencji: Biblioteka Publiczna, Paszowice 137a, 59-411 Paszowice lub Filia Biblioteki Publicznej, Sokola 2, 59-411 Paszowice

Biblioteka Paszowice - email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Filia Biblioteki w Sokolej- email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na odwrocie pracy lub w jej opisie należy czytelnie, drukowanymi literami napisać dane: imię, nazwisko, wiek dziecka i adres.Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

List należy dostarczyć do dnia 4 grudnia 2020r. do godziny 12.00.

5. Ocena prac konkursowych i rozstrzygnięcie konkursu

Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową.

Komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze listy. Komisja może przyznać także wyróżnienia.

Wyniki Konkursu i nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury oraz na fanpage`ach bibliotek na Facebooku w dniu 04.12.2020 r.

6. Postanowienia ogólne:

Udział w konkursie jest jednoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników do celów związanych z organizacją konkursu pt.„Ilustrowany list do Św. Mikołaja”

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Biblioteką Publiczną w Paszowicach

tel. 76/870 17 81, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.