Przyszła jesień PDF Drukuj Email
czwartek, 24 września 2020 10:27

Do Biblioteki Publicznej w Paszowicach zawitała jesień, a wraz z nią nowości wydawnicze sfinansowane z „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Proponujemy duży wybór książek z różnych dziedzin wiedzy.

Książki dostępne w naszej Bibliotece to nie tylko propozycje dla dorosłych, ale również bogaty tematycznie zbiór dla młodszych i trochę starszych czytelników. Wiedza zgromadzona na półkach w Bibliotece jest w zasięgu ręki każdego, kto zechce po nią sięgnąć.

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku, podczas której można zaszyć się pod kocem z filiżanką kawy i dobrą książką. Również Biblioteka przygotowała małą wystawę darów jesieni - owoce, warzywa, kwiaty, szyszki, kolorowe liście - które inspirują do czytania książek, wierszy, korzystania z czytelni oraz spędzania czasu z książką w jesienne wieczory.