Ogólnopolski Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2020 15:53

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 65.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, którego organizatorem jest działające od ponad 100 lat Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.

Konkurs skierowany jest do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych.
Konkurs odbywa się w czterech turniejach: poezja śpiewana, teatr jednego aktora, recytacja, wywiedzione ze słowa.
Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem, poprawne i kompletne wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej do Jaworskiego Ośrodka Kultury do 15 marca 2020 r. lub via e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zachęcamy do składania kart także osobiście w siedzibie Jaworskiego Ośrodka Kultury.
Eliminacje powiatowe odbędą się w Teatrze Miejskim w Jaworze 26 marca 2020 r. o godz. 9:00. W przypadku pytań prosimy o kontakt z JOK tel.(76) 870-28-78"
link do ogłoszenia: