Ferie z GOKiem PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lutego 2020 13:32

Od wczoraj trwają ferie zimowe. Świetlice GOK są otwarte w godzinach od 10 do 14. W planie ferii są różnorodne warsztaty, spektakl teatralny, wyjazd do kina i na kręgle.
Już jutro (12 lutego) w świetlicy w Myśliborzu można wziąć udział w eksperymentach chemicznych; w czwartek 13 lutego spektakl Teatru DUET z Krakowa "Królewna o złotych włosach" i walentynkowe zajęcia kulinarne; w piątek 14 lutego malowanie na szkle w Myśliborzu; w poniedziałek 17 lutego świetlica w Bolkowicach zapraszam na układanie kompozycji z koralików Pyssla; we wtorek 18 lutego wyjazd szynobusem do kina Helios w Legnicy; w środę 19 lutego zabawy na magicznym dywanie w świetlicach w Myśliborzu (10.00) i Pogwizdowie (12.00); w czwartek 20 lutego warsztaty decoupage w filii biblioteki w Sokolej; w piątek 21 lutego - zabawy na zakończenie ferii. Zapraszamy!