3. Kaczawski Jarmark Wielkanocny PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 07:35
Prawie pięćdziesięciu wystawców z powiatu jaworskiego, złotoryjskiego, rawickiego i wrocławskiego, tłumy zwiedzających i – przede wszystkim – kupujących, ludowe zespoły prezentujące zwyczaje wielkanocne i… wygrywające na scenie skoczne melodie: tak było w ostatnią niedzielę, 28 marca, na 3. Kaczawskim Jarmarku Wielkanocnym.
Więcej…
 
Polsko – czeska współpraca PDF Drukuj Email
czwartek, 25 marca 2010 14:34
Pieśnią niewolników z opery „Nabucco” Giuseppe Verdiego zakończył się w niedziele, 21 marca, koncert Chóru Kościelnego z Rapotina w Czechach, który wystąpił w kościele pw. Świętej Trójcy w Paszowicach na zaproszenie proboszcza Tadeusza Wnęka i wójta Henryka Hawrylewicza.
Więcej…
 
Z ostatniej chwili… PDF Drukuj Email
czwartek, 11 marca 2010 08:25
Anna Bień, uczennica szóstej klasy Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Pogwizdowie, wygrała eliminacje powiatowe XV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i tym samym będzie reprezentować powiat jaworski podczas finału konkursu w Kłodzku. Ania recytowała wiersz Adama Asnyka „Raz mi…” a jej opiekunem artystycznym jest Anna Stachura.

GRATULUJEMY!!!

 
Wyniki Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK PDF Drukuj Email
piątek, 05 marca 2010 14:47
W dniach 4 – 5 marca 2010 r. w Paszowicach przeprowadzono eliminacje gminne XV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i Gminny Konkurs Recytatorski

Komisja w składzie:
Anna Gawrońska filolog słowiański
Jolanta Romanowska bibliotekarz GOK Paszowice
Małgorzata Świderska dyrektor GOK Paszowice

po wysłuchaniu 33 uczestników postanowiła przyznać:

Więcej…
 
3. Kaczawski Jarmark Wielkanocny PDF Drukuj Email
wtorek, 02 marca 2010 10:42
W imieniu inicjatorów zorganizowania 3. Kaczawskiego Jarmarku Wielkanocnego pod honorowym patronatem Starosty Jaworskiego Stanisława Laskowskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tej uroczystości. 3. Kaczawski Jarmark Wielkanocny odbędzie się 28 marca 2010 r. w Paszowicach, a jego organizatorami są Gmina Paszowice, Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach i Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie

więcej informacji


 
Jak minęły ferie? PDF Drukuj Email
czwartek, 25 lutego 2010 12:34
W ramach tegorocznych ferii w świetlicach i bibliotekach działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach (w Sokolej, Myśliborzu, Nowej Wsi Wielkiej, Pogwizdowie, Jakuszowej, Kwietnikach, Bolkowicach i Paszowicach) przygotowano dla dzieci warsztaty rozwijające umiejętności manualne, gry i zabawy zręcznościowe zwiększające sprawność fizyczną, konkursy oraz zabawy taneczne.
Więcej…
 
Ferie zimowe w GOK-u PDF Drukuj Email
środa, 27 stycznia 2010 08:52
Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież z terenu gminy do korzystania z propozycji i zajęć, które na czas ferii zimowych przygotowały Świetlice wiejskie.
 
Więcej…
 
Zimowe granie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 stycznia 2010 10:40
5113 zł zebrał Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Paszowice. To zasługa trzydziestu wolontariuszy, którzy w niedzielę, 10 stycznia, mimo padającego cały czas śniegu od samego rana kwestowali we wszystkich miejscowościach gminy, a także samorządów uczniowskich, nauczycieli oraz wszystkich, którzy aktywnie pomagali w organizacji 18. Finału WOŚP.
Więcej…
 
XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zapraszamy PDF Drukuj Email
środa, 30 grudnia 2009 12:19


 
W oczekiwaniu na św. Mikołaja PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2009 13:53
Tegoroczne spotkanie z św. Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach było pełne radości, którą sprawiły nam zabawy i konkursy związane z tą uroczystością.
Na spotkanie, które odbyło się w niedzielę, 6 grudnia o godz. 15 przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami. Aby urozmaicić gościom czas oczekiwania na św. Mikołaja, został przygotowany program, który obejmował zadanie dotyczące wiedzy na temat Mikołaja, konkurs „labirynt”, konkurs „rysowania bałwanka z zamkniętymi oczami”, zabawę „karmienie jogurtem”, a także tańce i śpiewanie piosenek.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia7172737475767778następnaostatnia»

Strona 75 z 78