Wakacje z gliną PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lipca 2017 08:30

W świetlicy w Paszowicach na zajęciach z instruktorką Kaliną Nowakowską dzieci miały okazję przekonać się, jak ciekawa i twórcza jest praca z gliną.

Więcej…
 
Wizyta w ZOO PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lipca 2017 08:29

Liczna, bo aż trzydziestoośmioosobowa grupa dzieci ze świetlic w Paszowicach, Kwietnikach, Bolkowicach, Wiadrowie i Myśliborza udała się w miniony czwartek, 7 lipca, z instruktorkami na wycieczkę do wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Więcej…
 
Twórczo i … słodko w bibliotece PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lipca 2017 08:28

W Bibliotece Publicznej w Paszowicach w każdy piątek odbywają się wakacyjne zajęcia dla dzieci o charakterze edukacyjnym, plastycznym i kulinarnym.

Więcej…
 
Nowe atrakcje w świetlicy PDF Drukuj Email
piątek, 07 lipca 2017 09:01

Świetlica w Nowej Wsi Wielkiej wzbogaciła się o książki, puzzle, gry planszowe i stół do gry w piłkarzyki. A wszystko to dzięki mieszkańcom wsi, zarówno tym, którzy mieszkają tu od lat, jak i nowo osiedlonym. Podarowane sprzęty i wyposażenie na pewno wzbogacą ofertę zajęć w świetlicy.

Więcej…
 
„Kukułeczki” w kwiatach PDF Drukuj Email
środa, 05 lipca 2017 11:06

W piątek, 30 czerwca, zespół ludowy KUKUŁECZKI wybrał się na wycieczkę do Otmuchowa na „Lato Kwiatów”.

Więcej…
 
Kulinarne wakacje PDF Drukuj Email
środa, 05 lipca 2017 11:02

Dzieci ze świetlicy GOK w Kwietnikach rozpoczęły wakacje od upieczenia ogromnej pizzy. Ciasto przygotowała jedna z mam, a dobór dodatków był zadaniem dla dzieci. Na pizzy znalazły się podstawowe produkty, czyli ser żółty, pomidory i szynka oraz samodzielnie przygotowane sosy do pizzy: czosnkowy i pomidorowy.

Więcej…
 
Wakacje pełne pomysłów PDF Drukuj Email
środa, 05 lipca 2017 10:17

We wtorek, 4 lipca, uczestnicy zajęć świetlicowych w Wiadrowie po raz kolejny aktywnie spędzali czas, wykonując zadania, podczas których wykazali się pomysłowością oraz wyobraźnią.

Więcej…
 
Bajkowi ulubieńcy PDF Drukuj Email
wtorek, 04 lipca 2017 08:40

W piątek, 30 czerwca, dzieci w świetlicy w Wiadrowie robiły przy wykorzystaniu kolorowych kartek, kleju i nożyczek ulubioną postać bajkową. Wszyscy wykazali się pomysłowością i estetycznie wykonali figurkę bajkowej postaci. Pracę były na tyle ładnie i dokładnie, z olbrzymią starannością wykonane, że ciężko było mi wybrać najładniejszą postać. Dzieci udowodniły przede wszystkim, że są bardzo zdolne i pomysłowe.

Jagoda Komnata

 

 
„Przycupnij w Lipie pod lipą” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 lipca 2017 15:03

W niedzielę, 2 lipca, w 7. Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych w Lipie zaprezentowały się dwa zespoły ludowe z gminy Paszowice: „Pogórzanie” i „Kukułeczki”.

Więcej…
 
Rajskie muffinki PDF Drukuj Email
piątek, 30 czerwca 2017 08:22

KGW Wiadrów w ramach projektu „Jedząc wiadrowskie jabłuszka zarumieni się wnet każda dziewuszka” realizowanego z programu Działaj Lokalnie X zorganizowało w czwartek, 29 czerwca o godz. 12 w świetlicy wiejskiej w Wiadrowie warsztaty kulinarne pt. „Pieczemy rajskie muffinki” z dodatkiem pysznych jabłuszek.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 65