Wakacje z GOKiem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:51

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprasza w okresie od 24 czerwca do 23 sierpnia na wakacyjne zajęcia do świetlic w Paszowicach, Bolkowicach, Grobli, Pogwizdowie, Nowej Wsi Wielkiej i Myśliborzu oraz do filii biblioteki w Sokolej. Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 14.

Więcej…
 
Bezpłatne kursy językowe i komputerowe PDF Drukuj Email
czwartek, 06 czerwca 2019 06:30

Projekt „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”

nr RPDS.10.03.00-02-0014/17

 

KURSY JĘZYKOWE

KURSY KOMPUTEROWE

100% BEZPŁATNE W tym: kurs, podręczniki, egzamin.

100% BEZPŁATNE W tym: kurs, podręczniki, egzamin.

ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI -

na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2

Kursy komputerowe według zaawansowania grupy

Czas trwania kursu: 120 godzin lekcyjnych
( 120x45min.)

Czas trwania kursu: 100 godzin zegarowych (100x60min.)

GRUPY 12 OSOBOWE

GRUPY 10 OSOBOWE

ZAJĘCIA ŚREDNIO 2x1,5h lub 1x 3h tygodniowo

ELASTYCZNE TERMINY od poniedziałku do piątku oraz w weekendy. Zajęcia w godzinach rannych lub popołudniowych.

Po zakończonym kursie i zdanym egzaminie każdy kursant otrzymuje certyfikat .

 

W kursach mogą wziąć udział osoby:

Osoby od 18 roku życia, zamieszkujące (bez konieczności zameldowania) w rozumieniu kodeksu cywilnego na terenie Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji tj. gminy miejskie –  Jawor, Głogów, Chojnów, Lubin, Legnica; wiejskie – Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie, Złotoryja, Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Marciszów, Miłkowice, Ruja, Lubin, Rudna, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice oraz miejsko-wiejskie – Prochowice, Ścinawa, Chocianów, Polkowice, Przemków, Bolków, do 50 roku życia posiadające wykształcenie maksymalnie ponadgimnazjalne (tj. ISCED 3), z własnej inicjatywy zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem podwyższeniem kwalifikacji w zakresie języków obcych i ICT oraz osoby powyżej 50 roku życia niezależnie od poziomu wykształcenia.

Uczestniczyć NIE MOGĄ :

ü osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą,

ü więźniowie

ü studenci dzienni oraz zaoczni

Osoby chcące zweryfikować poziom swojej wiedzy zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.severn.com.pl/jezykidolnyslask/ lub do Biura Projektu w Legnicy, przy ul. Wojska Polskiego 1/4.

Kontakt

telefon: 574 000 916, 533 338 152

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Gminny Dzień Dziecka już w piątek PDF Drukuj Email
wtorek, 28 maja 2019 09:55

Wójt Gminy Paszowice Sebastian Oszczęda zaprasza w piątek, 31 maja, na Gminny Dzień Dziecka. Zabawa dla dzieci z terenu całej gminy rozpocznie się o godzinie 9 przy Szkole Podstawowej w Paszowicach.

Więcej…
 
Bawią się i uczą PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 maja 2019 09:41

W świetlicy GOK w Pogwizdowie dzieci spędzają wolny czas na świetnej zabawie, nauce, grach i zabawach edukacyjnych, sportowych, zajęciach manualnych i kulinarnych.

Więcej…
 
Twórcze warsztaty w bibliotece PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 maja 2019 09:39

Po raz kolejny w Bibliotece Publicznej w Paszowicach odbyły się warsztaty ze zdobienia przedmiotów techniką decoupage.

Więcej…
 
Z Robin Hoodem po Szlaku Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email
czwartek, 16 maja 2019 09:26

Prawie 150 osób odpowiedziało na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach i w sobotę, 11 maja, pojawiło się na Siedmickiej Polanie, będącej metą rajdu „Szlakiem Trzech Wąwozów”.

Więcej…
 
Korona Kaczawska czeka na zdobywców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 11:50

Legnicki oddział PTTK zaprasza miłośników wędrowania do zdobywania regionalnej odznaki „Korona Kaczawska”. Zbliżająca się Majówka może być okazją do zdobycia kilku szczytów z naszej lokalnej „Korony”.

Więcej…
 
Wędruj z Robin Hoodem Szlakiem Trzech Wąwozów PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 10:23

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zaprasza w sobotę, 11 maja, na Rajd „Szlakiem Trzech Wąwozów”. Rajd odbywa się na szlakach turystycznych i bezdrożach Pogórza Kaczawskiego - Krainy Wygasłych Wulkanów. Jego celem jest popularyzację walorów turystycznych i krajoznawczych Pogórza Kaczawskiego, a w szczególności rezerwatów przyrody – Wąwozu Myśliborskiego, Wąwozu Lipa, Wąwozu Siedmickiego i Nad Groblą. Rajd jest organizowany przy współpracy Nadleśnictwa Jawor, Gminy Paszowice, GLKS UNIA Pielgrzymka oraz Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Więcej…
 
Architekci o krajobrazie PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 08:11

W piątek 26 kwietnia w Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu obradować będą uczestnicy 21. Regionalnej Konferencji na temat „Aktywizacja przestrzenno – gospodarcza a ochrona środowiska przyrodniczo – kulturowego na przykładzie Parku Krajobrazowego „Chełmy”. Organizatorami konferencji są: Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej i Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych.

Więcej…
 
Zbliża się Myśliborska Majówka PDF Drukuj Email
piątek, 19 kwietnia 2019 07:39

Wójt Gminy Paszowice Sebastian Oszczęda wraz z Markiem Cieślakiem, zastępcą dyrektora Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych we Wrocławiu i Małgorzatą Świderską, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Paszowicach zapraszają w środę, 1 maja, na 6. Myśliborską Majówkę.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 75