Teatrzyk dla dzieci PDF Drukuj Email
piątek, 10 lipca 2020 11:54

GOK Paszowice zaprasza wszystkie dzieci na przedstawienie "Prastara książnica, skarb i tajemnica".

Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru MASKA z Krakowa odbędzie się w piątek, 17 lipca, w świetlicy w Paszowicach.

Początek o godzinie 12.00.

UWAGA: Obowiązują maseczki!

 
Wakacje w bibliotece PDF Drukuj Email
piątek, 10 lipca 2020 11:49

 

Dzieci uczęszczające podczas wakacji na zajęcia do Biblioteki Publicznej w Paszowicach korzystają z wielu atrakcji. Odbyły się już zajęcia z origami - skaczące żabki, gry i zabawy stolikowe oraz zajęcia manualne.

Więcej…
 
Rozwiąż konkurs czytelniczy PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2020 12:02

 

Pierwszego czerwca przypada Dzień Dziecka. W tym roku z powodu pandemii nie możemy się wspólnie spotkać na festynach czy piknikach, w związku z tym Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Paszowicach ogłaszają konkurs czytelniczy.

Więcej…
 
Chełmy w obiektywie 26. edycja PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2020 09:29

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych we Wrocławiu Oddział Legnica-Myślibórz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zapraszają wszystkich chętnych do udziału w XXVI edycji Konkursu Fotograficznego CHEŁMY w OBIEKTYWIE.

Więcej…
 
Portret mojej mamy PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2020 08:33

 

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Portret mojej mamy”. Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne wykonanie portretu swojej mamy, techniką dowolną. Na konkurs wpłynęło dziewięć prac. Komisja po jednomyślnej naradzie wyłoniła zwycięzców konkursu.

Więcej…
 
Tu znajdziesz odpowiedź PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 maja 2020 09:23

 

 

Odpowiedzi na pytania konkursowe „Znam Szlak Trzech Wąwozów – wiadomości z trasy”

Więcej…
 
Znamy zwycięzców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 maja 2020 08:20

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu "Znam Szlak Trzech Wąwozów - wiadomości z trasy". Szczególne podziękowania składam tym, którzy wytrwali z nami od pierwszego do piętnastego pytania. Stoczyli ze sobą bardzo wyrównaną "walkę na wiedzę", za co należą im się wielkie brawa!

Więcej…
 
Trwa konkurs "Znam Szlak Trzech Wąwozów - wiadomości z trasy" PDF Drukuj Email
środa, 20 maja 2020 08:21

Na stronie Rajd Szlakiem Trzech Wąwozów na FB trwa konkurs  ze znajomości tras rajdowych. Codziennie pojawia się nowe pytanie, na które odpowiedź należy wysłać w wiadomości do organizatora konkursu. Ostatnie, 15 pytanie, w piątek 22 maja. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek, 25 maja.

Konkursowe pytania można znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/events/593340054606349/?event_time_id=593340067939681

Zapraszamy do udziału!

 

 
Konkurs plastyczny „Portret mojej mamy” PDF Drukuj Email
środa, 20 maja 2020 07:03

Mamy troszczą się o nas, uczą pierwszych kroków i pierwszych słów, cieszą się, gdy my się cieszymy, i smucą gdy płaczemy. Zawsze pomagają i mają dla nas czas, choć brakuje go często dla niej samej. Kochają nas całym swym sercem zarówno wtedy, gdy jesteśmy mili, weseli i uczynni, jak i wtedy, gdy mamy zły dzień i trudno z nami wytrzymać. Dwudziestego szóstego maja obchodzimy Dzień Matki. W związku z tym Gminny Ośrodek Kultury i Filia Biblioteki Publicznej w Sokolej ogłaszają konkurs na pracę plastyczną pt. „Portret mojej mamy”.

Więcej…
 
Konkurs na wycinankę z gazet rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
wtorek, 19 maja 2020 10:52

Rozstrzygnięty został konkurs na Wierszowane wycinanki z gazet „Z książką mi do twarzy”. Odbyło się to z pewnymi perypetiami, ponieważ jedna ciekawa praca „schowała się” do spamu. Komisja musiała zebrać się powtórnie i po jednomyślnej naradzie wyłoniono zwycięzcę konkursu. Ostatecznie na konkurs wpłynęło sześć prac, trzy prace w grupie dorośli i trzy prace w grupie dzieci. Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne ułożenie wiersza, rymowanki, hasła, anegdoty czy fraszki używając do tego wyrazów wyciętych z artykułów prasowych dostępnych w domu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 82